Şirketimiz, 9Ekim Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetleri'ne hoşgeldiniz!
en_US English
9Ekim Gümrük Müşavirliği9Ekim Gümrük Müşavirliği9Ekim Gümrük Müşavirliği
(Pzt - Cuma)
[email protected]
Ataköy, Bakırköy / İstanbul
9Ekim Gümrük Müşavirliği9Ekim Gümrük Müşavirliği9Ekim Gümrük Müşavirliği

Uluslararası Araç Nakliyesi ve Gümrükleme

Dünyanın her ülkesinden evinize hızla, uluslararası araç nakliyesi ve lojistiği

Firmamızın grup şirketlerinden biri olan 9Ekim Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. yurtdışından özellikle Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve İngiltere’den gelecek ya da gidecek tüm araçları (otomobil, minibüs, 4×4 arazi taşıtı, motosiklet), bulunduğu adresten alıp özel otomobil taşıma amaçlı Alman menşeili son model tırlarla gideceği yere kısa sürede ve güvenle nakleder. Deniz aşırı araç nakliyesinde, konteynır ve Ro-Ro ile istenilen tüm ülkelere araç nakliyesi ve gümrükleme hizmeti sunulur.

Firmamız bu konuda 40 yıldır uluslararası araç nakliye ve ev eşyası nakliyesi yapan Almanya’daki iş ortağı ile hizmet vermektedir. Köln’deki iş ortağımıza ait 20.000m2 alan içindeki gümrüklü antrepo alanında tüm araçlar güvenle park edilebilir. Almanya’dan Türkiye’ye her hafta düzenli seferlerimiz bulunmaktadır. Tır çıkış günleri, Almanya’dan Türkiye’ye Salı – Cuma; Türkiye’den Almanya’ya Pazartesi – Perşembedir. Tır taşımacılığında görev alan tüm şoförlerimiz Alman uyrukludur ve uluslararası otomobil taşımacılığı ve ev eşyası nakliyesi konusunda deneyimlidir. Dilerseniz firmamız yurtdışında çok uygun fiyatlarla aracınıza uzun veya kısa süreli depolama ve park hizmeti de sağlar.

Gerekli durumlarda ve müşteri tarafından talep edildiğinde yurtdışındaki gümrük işlemleri firmamızın yurtdışındaki acenteleri tarafından tamamlanır. Türkiye’de yapılacak gümrükleme hizmetleri bizzat Gümrük Müşaviri olan firmamızca sağlanmaktadır. Denizaşırı ülkelere deniz yolu ve konteynır ile uluslararası araç nakliyesi de mümkündür. Konteynır ile araç taşıma çok ayrı bir uzmanlık ister zira konteynırlara düzgün ve kaliteli teknik malzemelere iyi bir şekilde sabitlenmeyen araçlar özellikle deniz aşırı taşımalarda büyük hasar görürler. Amerika, İngiltere, Almanya ve Rusya’ya ve Ortadoğu’ya haftalık seferlerimiz mevcut olup talep halinde araçlar denizaşırı ülkelere uçak kargo ile de transfer edilebilir.

Firmamız sadece uluslararası araba ve ev eşyası nakli konusunda hizmet verir, ticari eşya taşımak isteyenleri bu konuda uzman güvenilir firmalara yönlendirebiliriz.

Uluslararası araç nakliyesi ve otomobil gümrük müşavirlik lojistik hizmeti

9Ekim Grup şirketimizin bölümlerinden biri olan Uluslararası Araba Nakliyesi başta Avrupa’dan ve Amerika’dan gelecek veya Türkiye’den Avrupa ve Amerika’ya gidecek araçların Uluslararası Taşımasını Almanya Köln şehrinde ve İstanbul Hadımköy’de bulunan 25.000m2 lojistik üssümüzden son model GPS takip sistemli, Alman menşeili özmal kapalı kasa tırlar ile gümrük müşavirlik hizmeti dahil olarak kapıdan kapıya servis vermektedir. Firmamız araç gümrük müşavirliği konusunda deneyimli ve konusunda Türkiye’nin lider firmasıdır. Referanlarımızı inceleyiniz.
Türkiye ye arac taşımasını 1990 yılından beri faaliyette olan iş ortağımız ile Almanya ve İstanbul’da bulunan ofislerimizden güvenle hizmet sunuyoruz.

Uluslararası araba taşımasını sadece karayolu ile Avrupa ve Almanya’dan nakliye değil başta Amerika nakliye olmak üzere denizaşırı dünyanın her ülkesine konteynır veya Ro-Ro ile uluslararası araç nakliyesi ve araç gümrük müşavirliği hizmeti veriyoruz. Amerika’dan Türkiye’ye araç nakliyesi ve Türkiye’den Amerika’ya araba taşıma ve araba gümrük müşavirliği konusunda sorunsuzca hizmet alabilirsiniz.

Uluslararası araç nakliyesi ve gümrükleme konusunda;

Yurt dışında ikamet eden özellikle yaz aylarında Gurbetcilerin ve Turistlerin yoğun şekilde karayolu veya konteynır yolu ile getirdikleri araçların uluslararası nakliyesi.
Türkiyeden yurt dışına arac nakliyesi (kara, deniz, hava)
Yurtdışından Türkiye'ye araç taşıma (kara, deniz, hava)
Motosiklet, antika oto, jet ski, atv, karavan, lüks araç, spor otomobil uluslararası araç nakliyesi
Araç Gümrük Müşavirlik hizmeti
Misafir plaka araç (MA plaka) gümrükleme hizmeti ve 2 yıllık yabancı yurt dışı plaka ile Türkiye'de kullanım süresi alınması
Türkiye'den yurtdışına her nevi araç ihraç gümrükleme işlemleri

Avrupa ve Amerika'dan Türkiye'deki evinize kapıdan kapıya konforlu uluslar arası araç nakliyesi ve gümrük müşavirlik hizmeti. (Sıla yolu gidiş paketi)

Özellikle yaz aylarında gurbetçilerin ve turistik olarak kısa süreli veya 2 yıl süreli Türkiye’yi ziyaret edecek kişilerin Türkiye’ye geliş ve gidişlerinde uzun yol kat etmeden, sınır kapılarında uzun kuyruklarda beklemeden ve tüm dünyanın büyük sorunu olan Covid 19 riski taşımadan rahat ve konforlu bir şekilde araçlarını Türkiye’de kullanabilmeleri için Almanya Köln şehrinde bulunan lojistik tesisimize getirmeleri veya bu olanak yoksa araçlarını adresten teslim alıp Türkiye’deki adreslerine sorunsuzca teslim ediyoruz. Türkiye’den ayrıldıklarında yine kapıdan kapıya otomobillerini Almanya veya Amerika liman adreslerine teslim ediyoruz. Özellikle yurtdışından 2021 yaz ayında Türkiye’ye yoğun bir seyahat olacağı düşünülmektedir. Türkiye’ye uçakla ile gelecek ancak araçlarını Türkiye’de konforlu olarak kullanmak isteyen gurbetçilerin yaz 2021 için geliş-dönüş araç nakliyelerinin rezervasyonlarını şimdiden yaptırmalarını tavsiye ederiz.

Şirket Kültürü Kurumsallık Uzmanlık Doğru İnisiyatif

Kurumsal bir kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.

Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız. Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.

Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde dört ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.

Uyguladığımız her karar bir iş gerekçesine bağlıdır. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu öğrendiklerimizi hizmetlerimizde uygularız.

İletişim / Whatsapp

  • Selenium Residence B Blok D:121, Ataköy, Bakırköy / İstanbul
  • Tel: +90 530 307 83 23
    Für Deutsch: +491637972651
  • [email protected]